O nás

Vino e cuore. Víno a srdce. Když jsme v roce 2008 zakládali společnost na dovoz italských vín, vybrali jsme ideální spojení dvou italských slov, vino e cuore, která v sobě skrývají krásu a poezii Itálie a jejich kouzelných kopců, posetých vinicemi. Itálie a víno patří již více než dvě tisíciletí neodmyslitelně k sobě.

Vino e Cuore vám proto dává možnost seznámit se a ochutnat špičková italská vína pocházející ze všech regionů Apeninského polostrova, jakož i Sicílie. Vína, jako Barolo, Brunello, Amarone či Chianti, patří k těm nejlepším a nejuznávanějším na světě. V naší nabídce máme však i zajímavá a kvalitní vína od méně známých vinařů, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty. V našem portfoliu máme zastoupeny i další významné vinařské oblasti a produkty, kterými jsou vína z Rakouska, Německa, Francie, Španělska, Řecka, Chile a Nového Zélandu. Vino e Cuore je tradice, láska a úcta k vínu prověřená léty.

Bude proto pro nás ctí i potěšením, když vás budeme moci, prostřednictvím našich skvělých vín, provést po unikátních terroirech, a jejich zajímavé historii, protože láska prochází nejenom žaludkem, ale také srdcem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení