O nás

Vino e cuore. Víno a srdce. Když jsme v roce 2008 zakládali společnost na dovoz italských vín, vybrali jsme ideální spojení dvou italských slov, vino e cuore, která v sobě skrývají krásu a poezii Itálie a jejich kouzelných kopců, posetých vinicemi. Itálie a víno patří již více než dvě tisíciletí neodmyslitelně k sobě.

Vino e Cuore vám proto dává možnost seznámit se a ochutnat špičková italská vína pocházející ze všech regionů Apeninského polostrova, jakož i Sicílie. Vína, jako Barolo, Brunello, Amarone či Chianti, patří k těm nejlepším a nejuznávanějším na světě. V naší nabídce máme však i zajímavá a kvalitní vína od méně známých vinařů, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty. V našem portfoliu máme zastoupeny i další významné vinařské oblasti a produkty, kterými jsou vína z Rakouska, Německa, Francie, Španělska, Řecka, Chile a Nového Zélandu. Vino e Cuore je tradice, láska a úcta k vínu prověřená léty.

Bude proto pro nás ctí i potěšením, když vás budeme moci, prostřednictvím našich skvělých vín, provést po unikátních terroirech, a jejich zajímavé historii, protože láska prochází nejenom žaludkem, ale také srdcem.