Velkoobchod

NÁŠ
VELKOOBCHOD
CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ PRO VELKOODBĚRATELE

Zaujal Vás náš vinný sortiment?

Nabízíme cenové zvýhodnění pro velkoodběratele. Pozvedněte úroveň své prodejny, restaurace nebo hospůdky o kouzla a divy vinařského umění. Na výběru našich zásobovatelů si dáváme záležet, proto v naší nabídce najdete stovky vysokojakostních vín z mnoha pečlivě vybraných vinařství. Můžete tedy ochutnat výtvory pečlivého vinařského umění, které zraje k dokonalosti už dva tisíce let.

Toto tradicí i moderními postupy vyšlechtěné víno okouzlí jazyk každého příznivce vína. Naše vína dovážíme z Itálie, Rakouska, Německa, Španělska, Řecka, zkrátka ze všech prominentních evropských vinných lokalit.

Máme cit pro kvalitu, naše nabídka tedy potěší i ty nejnáročnější příznivce vína, najdete tam opravdovou elitu mezi vínem, jsou to například odrůdy jako Barolo, Brunello, Amarone a Chianti.
Kromě toho si můžete dopřát i exotičtějších chutí v podobě vín z Chile či z Nového Zélandu.

Samozřejmě jsme nezapomněli na Českou republiku, proto v naší nabídce najdete vína také z naší země. V případě zájmu lze na našem e-shopu třídit vína dle země původu, stačí využít našeho multifunkčního filtru.

Žádáme velkoodběratele, kteří již od nás víno odebírají, aby při vyplňování formuláře na našem e-shopu napsali jméno svého obchodního zástupce do pole ,,Název společnosti" za firmu.