Velkoobchod

NÁŠ
VELKOOBCHOD
CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ PRO VELKOODBĚRATELE

Zaujal Vás náš vinný sortiment?

Nabízíme cenové zvýhodnění pro velkoodběratele. Pozvedněte úroveň své prodejny, restaurace nebo hospůdky o kouzla a divy vinařského umění. Na výběru našich zásobovatelů si dáváme záležet, proto v naší nabídce najdete stovky vysokojakostních vín z mnoha pečlivě vybraných vinařství. Můžete tedy ochutnat výtvory pečlivého vinařského umění, které zraje k dokonalosti už dva tisíce let.

Toto tradicí i moderními postupy vyšlechtěné víno okouzlí jazyk každého příznivce vína. Naše vína dovážíme z Itálie, Rakouska, Německa, Španělska, Řecka, zkrátka ze všech prominentních evropských vinných lokalit.

Máme cit pro kvalitu, naše nabídka tedy potěší i ty nejnáročnější příznivce vína, najdete tam opravdovou elitu mezi vínem, jsou to například odrůdy jako Barolo, Brunello, Amarone a Chianti.
Kromě toho si můžete dopřát i exotičtějších chutí v podobě vín z Chile či z Nového Zélandu.

Samozřejmě jsme nezapomněli na Českou republiku, proto v naší nabídce najdete vína také z naší země. V případě zájmu lze na našem e-shopu třídit vína dle země původu, stačí využít našeho multifunkčního filtru.

Žádáme velkoodběratele,kteří již od nás víno odebírají, aby při vyplňování formuláře na našem e-shopu napsali jméno svého obchodního zástupce do pole ,,Název společnosti" za firmu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení